להכיר את אבי

אני בן 60, נשוי לחנה, עובדת סוציאלית קלינית, פסיכותרפיסטית וד"ר לקרימינולוגיה. אב לבנותיי המדהימות טל ונועם וסב לרפאל.

נולדתי בקרית שמונה, בנם של הורים יוצאי ממרוקו שעלו ארצה בשלהי שנות החמישים. גדלתי עם שבעת אחיי בדירת עמידר של 54 מטר. בגיל 14 עברתי לפנימייה צבאית בחיפה. לאחר שירות כלוחם וכקצין בחטיבת גולני, למדתי משפטים באוניברסיטת ת"א ולקראת גיל 30 התחלתי התמחות אצל עו"ד צבי לידסקי המנוח, משרד שהיה לי לבית מקצועי ראשון לאחר סיום הלמודים.

בשנת 1990 הגשמתי חלום והקמתי משרד עצמאי המתמחה בין היתר בעבירות צווארון לבן, מרמה, שוחד ועוד. בעבודה קשה ומאומצת הפך המשרד לאחד המובילים בארץ בתחום הפלילי.

לצד הצלחת המשרד בחרתי להקדיש זמן רב לעשיה ציבורית. בין היתר כיהנתי כיו"ר הוועדה המייעצת לשר הפנים לענייני פליטים, כחבר מועצה בעיר מגוריי ראש העין, כיו"ר עמותת עתיד לצעירים וכמובן גם במגוון תפקידים בלשכת עורכי הדין. בשנת 2015 ניתנה לי הזכות להקים את מחוז המרכז בלשכה ולעמוד בראשו. החל מראשית 2019 אני מכהן  כיו"ר לשכת עורכי הדין.

בזכותכם וביחד עמכם אמשיך במסע הזה גם בשנים הבאות.

אני מאמין שלשכת עורכי הדין היא הבית שלנו ולשכה חזקה היא לשכה מאוחדת, יחד נעצים את מעמדה, כבודה ויוקרתה של לשכת עורכי הדין, נמשיך בתנופת העשייה לחיזוקה מול מוסדות השלטון ונגדיל את כוחנו כאחד המוסדות הצרכנים והאיגודים המקצועיים המשפיעים בישראל.